BUSINESS DEVELOPMENT
Wspieramy Twój biznes na każdym etapie realizacji

Ostatnie lata pokazały, że występująca na rynkach globalizacja jest znaczącym procesem. W związku z tym, że firma powinna być pro aktywna i nastawiona na rozwój, eksport wydaje się najlepszym rozwiązaniem, za którym powinna podążać. Takie zalety jak szybszy wzrost, rozwój kanałów dystrybucji, zwiększone zyski i konkurencyjność, ekonomia skali, dywersyfikacja ryzyka i rynku, a przede wszystkim nowe szanse rozwoju powinny zachęcić Państwa firmę do zrobienia pierwszego kroku w stronę eksportu. Ponadto, jeśli Państwa firma oferuje unikatowe produkty, narzędzia czy usługi, pomożemy Państwu w procesie wprowadzania ich na zagraniczne rynki.

DORAN chętnie wspomoże i wesprze Państwa nawet w zakresie różnic językowych i kulturowych, by Państwa firma stała się międzynarodową organizacją odnoszącą sukcesy i wykorzystującą możliwości rozwoju. Od 2002 roku nasza firma z powodzeniem reprezentuje zarówno polskie jak i zagraniczne przedsiębiorstwa (głównie z Holandii, Niemiec, Danii i Belgii). Nasz zespół może doradzić zarówno w zakresie kanałów dystrybucji, sprzedaży, logistyki, a także negocjacji.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości, nie wahajcie się z nami skontaktować. DORAN chętnie Państwu pomoże!
,,Twój rozwój jest naszym sukcesem".